Być może architekt nie jest trudny do znalezienia w Warszawie, ale nie każdy zespół architektów może się poszczycić dobrym portfolio i szerokim zakresem realizowanych inwestycji.

Nasz zespół nie tylko realizuje projekty indywidualne i na zlecenie firm. Mamy na koncie nadzór budowlany nad ciekawymi realizacjami w Warszawie. Dobrym przykładem może być np. zespół trzech budynków magazynowo-biurowych – Air Port III w Warszawie. Inny ciekawy projekt, nadzorowany przez nasz zespół to centrum logistyczne City Link w Łodzi.

Przede wszystkim jednak możemy pochwalić się szeroką gamą własnych projektów i konserwacji. Zaprojektowaliśmy m.in. kilka ciekawych osiedli mieszkalnych w okolicach Warszawy, Dom Polski we Lwowie i w Barze.

Szczególnie trudnym zadaniem dla architekta pracującego w Warszawie jest dopasowanie nowych budynków do istniejącego wystroju. Czy będą to osiedla domków jednorodzinnych czy restauracja MacDonalda, budynki muszą spełniać przypisaną im rolę.

Z pozoru podobne do innych, tak naprawdę łączą nowoczesne rozwiązania, potrzeby klienta i pomysły inwestora. Wbrew przekonaniu wykonanie przestrzeni magazynowo-biurowej jest równie trudnym zadaniem. Wymaga przede wszystkim dobrego przemyślenia strony technicznej budynków, bo strona estetyczna jest minimalistyczna i podporządkowana ogólnym standardom.

Panattoni Park w Poznaniu jest dobrym przykładem takiej inwestycji.

Każdy architekt naszego zespołu w Warszawie to profesjonalista lub profesjonalistka w swoim fachu. Dzięki współpracy osób z różnym doświadczeniem i umiejętnościami możemy zaoferować różne usługi związane z projektami budowlanymi, a także ich nadzorowaniem na różnych etapach realizacji.

Jednym z ciekawszych projektów jakimi możemy się pochwalić jest Galeria Len. Powstała w Żyrardowie, na bazie zabytkowego budynku tkalni. Nasza propozycja przeróbek była zarazem sposobem na konserwację i wydobycie surowego piękna dziewiętnastowiecznego budynku industrialnego. Jednocześnie zapewniliśmy mu nowe życie, jako galerii handlowej.