„Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe” 

Albert Einstein.

Chcemy tworzyć rzeczy piękne i doskonałe, dlatego w naszej pracy łączymy ogromną wiedzę wykonawczą i doświadczenie projektowe z wyobraźnią, poczuciem estetyki i harmonii. Oferujemy prowadzenie inwestycji jako

– kierownik budowy, inspektor budowy, kierownik projektu posiadamy również uprawnienia do prowadzenia prac konserwatorskich przy budynkach zabytkowych ora uprawnienia projektowe. 

Nasze realizacje i projekty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Staramy się tworzyć dla nich i z myślą o nich. Wyróżnia nas kompleksowe przygotowanie realizacji inwestycji począwszy od analizy, opracowania koncepcji, dokumentacji projektowej, uzyskania decyzji formalno – prawnych w tym pozwolenia na budowę, opracowanie budżetu, nadzorowanie budowy do uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie budynku. 

Nasz zespół tworzy grupa uprawnionych specjalistów z przeszło 20-letnią praktyką wykonawczą i projektową w branży budowlanej.  

Posiadamy w pełni nowocześnie wyposażoną pracownię architektoniczną w Warszawie, a także współpracujemy ze specjalistami branżowymi, gwarantując wysoką jakość naszych realizacji oraz kompleksowy nadzór budowlany.

Naszą jakość potwierdzają referencje oraz główne nagrody jakie przyznano nam w konkursach architektonicznych, ogólnopolskich i międzynarodowych. link do podstrony nagrody i publikacje.

Na tle konkurencji wyróżnia nas oferowanie w standardzie rozwiązań proekologicznych, nowatorskich i energooszczędnych zgodnych ze standardem ESG mogących uzyskać certyfikację BREAAM na najwyższym poziomie. „Budynki pasywne” są naszą specjalnością i głównym celem na rynku budowlanym. 

Służymy fachową wiedzą doradczą, kompleksowym nadzorem budowlanym i profesjonalnymi wykonawcami. 

Na naszej stronie mogą Państwo obejrzeć przykłady realizacji: Galerii handlowych, Budynków biurowych oraz dużych parków biurowych i magazynowych itp. 

Zapraszamy Państwa na spotkanie w naszym biurze projektowym, jesteśmy pewni, że przyczyni się ono do nawiązania współpracy.